DOM W DOBRZEWINIE

Rok
2022

Powierzchnia
120 m2

DOM W DOBRZEWINIE

Projekt objął jedynie część domu. Nasza działalność skupiła się wokół salonu z kuchnią, jadalni, sypialni i jednej z dwóch łazienek.

Początkowo miał być to tylko lifting wnętrza połączony ze zmianą układu funkcjonalnego projektowanej przestrzeni. Założeniem było wprowadzenie harmonii, spójnej kolorystyki, która miała być tłem dla kolekcji obrazów Inwestorów.  Samo wnętrze zaskoczyło nas już na inwentaryzacji. Duże okna w salonie, które sprawiły, że przestrzeń wypełniona była ogromną ilością światła dziennego. Zachwycił nas także widok zza okien na okazały, zielony ogród. To wszystko sprawiło, że przestrzeń stała się jeszcze bardziej przyjazna, kiedy otworzyłyśmy kuchnię.

We wnętrzu dominują jasne, przyjemne kolory, które utworzyły doskonałą bazę do dalszych działań. Uzupełniono ją ciemną zabudową stolarską, skrywającą wejście do gabinetu. Zaprojektowanie zabudów stolarskich w części kuchennej zakładało stworzenie jak największej ilości miejsca do przechowywania, gdyż Właściciel domu pasjonuje się gotowaniem.

Menu